Jaroslav Hora

Fotograf, lektor, SEO

Jaroslav je fotograf, lektor, cestovatel, zakladatel cestovní kanceláře a projektu Czech Photo Travel, jednatelem firmy Horus EYE s.r.o.

Fotografuje profesionálně od roku 2004. Zaměřuje se zejména na krajinářskou fotografii a fotografii města, ale baví ho i portréty a akty.

Potkáte ho vlastně téměř zatím na všech fotoexpedicích.

"Fotografování mě nejen živí, ale hlavně baví a budu rád, když vás bude bavit nejen se mnou, ale i s dalšími kolegy."

David Rafael Moulis

Fotograf a lektor

Davida k fotografii přivedla touha zaznamenávat život kolem sebe a u této ideje zůstal dodnes - věnuje se především reportážní street fotografii. Vystudoval kulturní antropologii Předního východu, a účastní se i archeologických výzkumů v Jeruzalémě, který je mu stálým zdrojem fotografické inspirace.

David se vám bude věnovat hlavně na fotoexpedicích do Izraele.

Jakub Valdivia

Fotograf a lektor

Momentálně pracuje na volné noze. Jeho nejčastější náplní práce jsou zakázky pro různé firmy jako reportážní fotograf, školitel techniky a lektor fotografických kurzů. Ve volném čase se věnuje sportovní fotografii, která vychází z jeho nadšení pro aktivní život a zdravý životní styl.

Radek Šich

Fotograf a lektor

Radek žije pod Pálavou celý svůj život, takže zná fotogenická místa v jejím okolí jako svoje boty. Krom přírodních krás se věnuje fotografování pavouků, je členem České arachnologické společnosti a je autorem spousty fotografií v publikacích věnovaných přírodě ČR. 

Za svou nejsilnější stránku považuje fotoreportáže z koncertů, fotí pro náš největší hudební časopis - rockový magazín Spark. Radek také spolupracuje se společností Manfrotto. Setkat se s ním můžete na workshopu Jižní Morava...

Tomáš Vocelka

Fotograf a lektor

Je fotograf a novinář na volné noze. Hlavní část práce nyní odvádí pro zpravodajský web Aktuálně.cz, pro který fotografuje a také připravuje rubriku Foto. Je držitelem Czech Press Photo 2018 v kategorii Proměny Prahy / Grant Prahy. Získal ocenění Commended na prestižní světové fotosoutěži Sony World Photography Awards a je finalistou mezinárodní soutěže Travel Photographer of the Year 2016. Specializuje se na reportážní, leteckou a krajinářskou fotografii.

Ali Hrdinová

Fotografka a lektorka

Fotit začala už jako malá Exaktou po dědovi, prošla si zkušeností v temné komoře… K její lásce k fotografovaní se po roce 1989 přidala i vášeň pro cestování a jejím osudovým kontinentem se stala Afrika. Baví ji fotografie města, ale nejvíc lidi – „street photo“ a portréty. Její specialitou jsou příroda a fotografie zvířat v jejich přirozeném prostředí. Ráda vám představí Afriku z mnoha úhlů objektivu.

Marek Svoboda

Fotograf a lektor

S Markem se potkáte jako s lektorem na Moravě. Hlavně na Kyjovsku v oblasti zvané Moravské Toskánsko.

 

"Focení je jedním z mých největších koníčků a věnuji se mu už docela dlouho. Jak dlouho to, už si ani přesně nepamatuji :) "

Martina Stylová Houdek

Office manager, fotografka a lektorka

Anička je pravá ruka Jardy a všech lektorů.

Postará se o vaše pojištění na fotoexpedicích, o vaše ubytování, o vstupenky, o ...

Prostě o vše ;)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Podmínky zpracování naleznete ZDE 

Cestovní kancelář Czech Photo Travel, Horus EYE s.r.o., Krouzova 3051/28, Praha 12 Modřany, Česko | IČO 28287126 | +420776209970

© 2017 by Horus EYE s.r.o. 

  • Grey Facebook Icon