DSC_5380 pro www a fb bez loga.jpg

Jaroslav Hora

Fotograf, lektor, SEO

Jaroslav je fotograf, lektor, cestovatel, zakladatel cestovní kanceláře a projektu Czech Photo Travel, jednatelem firmy Horus EYE s.r.o.
Fotografuje profesionálně od roku 2004. Zaměřuje se zejména na krajinářskou fotografii a fotografii města, ale baví ho i další žánry.
Potkáte ho zatím téměř na všech fotoexpedicích.
Jarda je ambassadorem značek Olympus, Tilak a VF Foto.
"Fotografování mě nejen živí, ale hlavně baví a budu rád, když vás bude bavit nejen se mnou, ale i s dalšími kolegy."

1466680855-david_rafael_moulis.jpg

David Rafael Moulis

Fotograf a lektor

Davida k fotografii přivedla touha zaznamenávat život kolem sebe a u této ideje zůstal dodnes - věnuje se především reportážní street fotografii. Vystudoval kulturní antropologii Předního východu, a účastní se i archeologických výzkumů v Jeruzalémě, který je mu stálým zdrojem fotografické inspirace.

David se vám bude věnovat hlavně na fotoexpedicích do Izraele.

1518717571-jakub_valdivia_ (1).jpg

Jakub Valdivia

Fotograf a lektor

Momentálně pracuje na volné noze. Jeho nejčastější náplní práce jsou zakázky pro různé firmy jako reportážní fotograf, školitel techniky a lektor fotografických kurzů. Ve volném čase se věnuje sportovní fotografii, která vychází z jeho nadšení pro aktivní život a zdravý životní styl.

by_Honza_Švanda.jpg

Radek Šich

Fotograf a lektor

Radek žije pod Pálavou celý svůj život, takže zná fotogenická místa v jejím okolí jako svoje boty. Krom přírodních krás se věnuje fotografování pavouků, je členem České arachnologické společnosti a je autorem spousty fotografií v publikacích věnovaných přírodě ČR. 
Za svou nejsilnější stránku považuje fotoreportáže z koncertů, fotí pro náš největší hudební časopis - rockový magazín Spark. Radek také spolupracuje se společností Manfrotto. Setkat se s ním můžete na workshopu Jižní Morava...

vasek_krizek_2.jpeg

Václav Křížek

Fotograf a lektor

Václav je komerční fotograf, lektor a tvůrce obsahu na volné noze. Fotografie je pro něj životní styl. Jako popularizátor fotografie v komunitě spolupracuje se společnostmi FotoŠkoda a Canon. Ve své volné tvorbě se věnuje focení krajiny a přírody a snaží se lidem přiblížít její čistou krásu. Nejčastěji se s ním potkáte na expedicích se zaměřením na divokou přírodu a krajinu, Skotsko, Helgoland apod. 

Tomáš-Vocelka-foto-Hana-Vocelková.jpg

Tomáš Vocelka

Fotograf a lektor

Je fotograf a novinář na volné noze. Hlavní část práce nyní odvádí pro zpravodajský web Aktuálně.cz, pro který fotografuje a také připravuje rubriku Foto. Je držitelem Czech Press Photo 2018 v kategorii Proměny Prahy / Grant Prahy. Získal ocenění Commended na prestižní světové fotosoutěži Sony World Photography Awards a je finalistou mezinárodní soutěže Travel Photographer of the Year 2016. Specializuje se na reportážní, leteckou a krajinářskou fotografii.

Ali.jpg

Ali Hrdinová

Fotografka a lektorka

Fotit začala už jako malá Exaktou po dědovi, prošla si zkušeností v temné komoře… K její lásce k fotografovaní se po roce 1989 přidala i vášeň pro cestování a jejím osudovým kontinentem se stala Afrika. Baví ji fotografie města, ale nejvíc lidi – „street photo“ a portréty. Její specialitou jsou příroda a fotografie zvířat v jejich přirozeném prostředí. Ráda vám představí Afriku z mnoha úhlů objektivu.

DSC_6311 pro www a fb graf logi upravena

Marek Svoboda

Fotograf a lektor

S Markem se potkáte jako s lektorem na Moravě. Hlavně na Kyjovsku v oblasti zvané Moravské Toskánsko.

 

"Focení je jedním z mých největších koníčků a věnuji se mu už docela dlouho. Jak dlouho to, už si ani přesně nepamatuji :) "

Portrait with Camera_small.jpg

Erika Valkovičová

fotografka a lektorka

Erika je nezávislá fotografka pôvodom zo Slovenska, dlhodobo žije v Prahe. Jej záľubou je návšteva miest Svetového dedičstva, navštívila ich viac ako 270 v takmer 60 krajinách sveta. Je držiteľkou Národnej ceny Slovenska v Sony World Photography Awards 2018 a získala mnoho ďalších ocenení vo svetových fotografických súťažiach. Erika je ambasádorkou filtrov VFFOTO a jej tvorba odzrkadľuje vášeň pre cestovanie a lásku k prírode. 

82654158_2643607119191380_13587153779907

Martina Stylová Houdek

Office manager, fotografka a lektorka

Martina je pravá ruka Jardy a všech lektorů.
Postará se o vaše pojištění na fotoexpedicích, o vaše ubytování, o vstupenky, o ...
Prostě o vše ;)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Podmínky zpracování naleznete ZDE