top of page
  • Obrázek autoraJaroslav Hora

10 důvodů proč jet s námi

Poznávání různých koutů světa i domoviny, pojištěná cestovní kancelář, doprovod profesionálního fotografa i all inclusive a bonusový program. To je jen několik z mnoha výhod, které nabízejí naše fotoexpedice.

V tomto článku, který jsme připravili s FotoŠKoda, vám představíme hned 10 důvodů, proč se vydat poznávat planetu a její krásy zrovna s námi!


#1 Podívejte se do různých koutů světa V tuto chvíli máme v nabídce téměř 40 různých destinací, které s námi můžete objevovat, a nové, neokoukané, pro vás stále připravujeme. Na své si přijdou krajináři, fotografové zvířat či architektury, milovníci exotiky v teplých krajích i syrového severského podnebí, příznivci hor i moře.

#2 Cestujete s pojištěnou cestovní kanceláří Co to znamená? Máte jistotu, že finanční prostředky, které za zájezd zaplatíte, vám v případě nenadálých událostí kryje stát, a proto se o ně nemusíte bát. Můžete tak cestovat bez obav a zájezd (i těšení na něj) si užít na maximum.

#3 V ceně zájezdu je i ubytování Zarezervujete si někde zájezd za velmi nízkou cenu, ale pak začnou vedlejší náklady jako ubytování či doprava rychle naskakovat. U společnosti Czech Photo Travel se tohoto bát nemusíte, v konečné ceně zájezdu je totiž zahrnuté nejen ubytování, ale i doprava přímo na místě, abyste se nemuseli už o nic dalšího starat. Pokud se někam dopravujete letecky, ceny letenek sice do ceny zájezdu zahrnuté nejsou, Czech Photo Travel však pořizuje letenky koordinovaně za všechny, takže vám ubyde práce se sháněním letu. Totéž pak platí pro (nejen) cestovní pojištění, které vám může v případě zájmu zajistit. Rádi bychom měli v ceně i letenky, ale jejich turbulentní ceny nám to neumožňují.

#4 Konzultace s profesionálními fotografy Na každý zájezd do jakékoliv destinace s vámi pojede vždy profesionální fotograf, který vám dokáže poradit se všemi záludnostmi focení, které se mohou přihodit, a poradí vám s technikou focení. Proto se s námi nemusí bát jezdit ani úplní začátečníci, ani pokročilí fotografové, kteří ocení třeba pohled do workflow jiného fotografa.

#5 Nefotíte? Pojeďte poznávat cizí kultury! Nemáte větší fotografické ambice a fotíte si spíš momentky na památku? I pro vás jsou zájezdy od Czech Photo Travel jako dělané! Jsou totiž koncipované tak, aby si jejich účastníci odnesli především parádní zážitek bez ohledu na to, čím a jak fotí. Těšit se tak můžete na vždy skvěle propracovaný itinerář s těmi nejzajímavějšími místy a atrakcemi, kde je fotoaparát výhodou, ale rozhodně ne nezbytností. :) #6 Fyzička až na posledním místě Máte rádi dechberoucí výhledy a nádherné scenerie, ale nezvládáte ujít 30 kilometrů denně, abyste se k nim dostali? U našich fotoexpedic to vůbec nevadí! Vše je totiž připraveno tak, abyste si tohle všechno do sytosti užili, aniž byste vypustili duši. Navíc v případě, že na zájezd jedou dva lektoři, vyžití najdou jak aktivnější účastníci, tak ti, kteří mají jakékoli zdravotní omezení.

#7 Možnost zapůjčení fototechniky Jedete na kurz, kde se bude fotit něco, co běžně nefotíte? Potřebnou techniku pro vás rádi zajistíme, abyste si mohli fotoexpedici užít se vším všudy.

#8 Kurz na postprodukci po návratu zdarma Ze zájezdu si přivezete spoustu fotek, kterými se budete chtít pochlubit blízkým. Z tisíců záběrů ovšem rozhodně doporučujeme udělat pečlivý výběr, aby vaši posluchači udrželi plnou pozornost. :) A právě s výběrem, úpravou, kterou doladíte ty nejlepší snímky k dokonalosti, i zpětnou vazbou na pořízené fotografie vám pomůže kurz v hodnotě 1 990 Kč vedený Jaroslavem Horou. Pro účastníky všech expedic je zdarma.

#9 First minute sleva: Kdo se dřív rozhodne, ušetří Rádi víte dlouho dopředu, kam se daný rok podíváte? S námi díky tomu můžete jezdit po světě levněji! Pokud se přihlásíte nejpozději 3 měsíce před odjezdem, z ceny zájezdu vám odečteme 2 %.

#10 Věrnostní program Toužíte poznávat svět čím dál víc? Máme pro vás výbornou zprávu - s Czech Photo Travel se vám to totiž vyplatí! Od třetího zájezdu vám totiž na expedice budeme poskytovat slevu, takže čím více cestujete, tím levněji.
74 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page